Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  49,52 zł , zmiana od tamtej pory: 13,49%

analiza Fryderyka działa zawsze.

Zgłoś do moderatora
witam 8.12.2021
Na blogu dzisiaj napisałem między innymi:

"Jakie ostatnio moje założenie się sprawdziło?
PCF Gropu. A na forum Bankiera pisali, że analiza techniczna nie działa jak są takie małe obroty i co działa, czy nie działa?
Ponieważ mamy bessę na szerokim rynku, a na PCF zakładałem tylko układ korekcyjny, to uważam, że czas dzisiaj zamknąć pozycję na poziomie około 50 zeta i wycofać się z tych akcji. Akcje te od doła zyskały blisko 30%.

Kolego farta to można mieć jak się trafi w lotto, a tu to trzeba mieć wiedzę.
Jeszcze raz zapraszam

www.chodzikksiezycowy.wordpress.com

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PCFGROUP 6,24% 56,20 2022-06-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.