Dlatego zbieranie polega na zbieraniu w dwie strony najpierw pakietami zaniżają i to co im wpadnie do koszyka nadstawionego niżej do pewnego poziomu a później jest gwałtowny ruch w górę i do pewnego poziomu ustalonego zbierają papier już od wystraszonych którzy się cieszą że w ogóle kurs ruszył w górę i trzeba oddać..:) psychologicznie Leszczy oprawiają..:)