Sorry ale usrednic zawsze mozna, zwłaszcza w groszach. Zakładam że masz nie więcej niż parę kilo papieru na poziomie przyjmijmy 5 pln. Niech bedzie 5000 akcji po 5 pln. Wkładasz teraz 6 kpln i dokupujesz 10 kilo papieru, a srednia wychodzi juz zirka 2 pln za akcje. Oczywiście nie zjedziesz do obecnych poziomow jak zostałeś ubrany przez Getback w pln-ach, ale mozna zdrowo uśrednić i czekać. Jak nie masz kasy na inwestycję longterm, to sprzedaj, rozlicz strate i przestań myslec o tej spółce.