Luki sprzedaj akcję jak cię to męczy Idź sobie na jakąś wydmuchę co urosła 300% 500% albo nawet i 1000% typu Fon czy inne balony O które np. dzisiaj pompująi wirówka chodzi po to żeby z papieru uciec i tam będziesz widział że kurs ci teraz poszedł 20%. Zobaczymy czy tam stracisz czy zarobisz a tu może zarobisz 300% jak nie więcej..