Nie pisz takich głupot bo będą sie z Ciebie śmiali jak z BoBa :)
7 zł to jest pobozne zyczenie. Przedewszystkim nie ma poparcia to w niczym. Zero podstaw :)
Co do tego ze wywalili Leszczynskiego. DOBRZE! Jest wielu bardziej znaczacych akcjonariuszy..
A BOBa prosimy, zeby nie naganial na spadki bo tu juz nie ma glupich :)
Kola/Mira pójdzie w górę... Tylko że powoli. No i na pewno bedzie kilka spadkow po drodze :)
Nie przejmowac sie tym ! I do przodu!