cały IDM wyleciał ze Spółki, pewnie taka była umowa między inwestorami. Wice też musiał być z nadania skoro wyleciał. Nie sądzę, aby to znaczyło coś złego dla Spółki, w końcu prezesowa została, czyli kapitan nadal za sterami. Balast za burtą. płyniemy na północ.