Dnia 2011-01-31 o godz. 23:05 ~BOB napisał(a):
> Wyrzucenie Leszczyńskiego to tak jak odłączenie lokomotywy
> od wagonów , słabo to wszystko zaczyna wyglądać . Nie
> zaczyna się sprzątania od wyrzucania miotły i szufelki .
Bardzo dobrze się stało tam gdzie IDM i WDM tam nie inwestuję teraz czas zainteresować się społką.
Moim zdaniem 7 PLN tu będzie w sierpniu.