Forum Forex +Dodaj wątek
Zgadzam sie z Toba w 100%. Tyle, ze pozytywne myslenie nie zmini planu globalistów chocby nawet pochylił sie na tym dalajlama. To forum finansowe a piszacy i czytajacy je ludzie wchodza aby poznac opinie innych nt. ich prognoz. Powyzszy scenariusz choc nikt z nas go nie chce jest wysoce prawdopodobny i warto go wziac pod uwage w zabezpieczeniu swojego dorobku. Jesli ci takie wpisy nie odpowiadaja, przykro mi. A wysokowibracyjnosc to raczej nie cecha ludzi obecnie zyjacych na ziemi i modły nic tu nie pomogą...

Obys nie musial sie o tym przekonać.
  • Future Autor: ~OoOoOooo
  • Re: Future Autor: ~wwwpositive
  • Re: Future Autor: ~JP