Cały Brexit to tylko pretekst, żeby wytłumaczyć gojom dlaczego z dnia na dzień nagle nastąpi kontrolowane bankructwo banków. To zahamuje fale niezadowolenia bo zawsze musi być jakiś winny. Może zacznie się od Deutsche Banku, może do Santanderu a może od Aliora. To bez znaczenia. Już we wrześniu w Polsce będzie budowane „Międzymorze” a w USA będzie wojna domowa. Tylko na gruzach starego można wybudować nowe. Chiny przejmą rolę USA. A co to będzie, świat bez fizycznej waluty z jednym rządem światowym i całkowitą kontrolą. W USA zrobią to.
https://www.youtube.com/watch?v=Gy7FVXERKFE
W Polsce nastąpi powtórka i będziemy mieli Wołyń II. Zobaczcie ten filmik. Tak wygląda aktualna sytuacja Polski i Polaków. Mamy przerąbane. Z jednej strony Niemcy za plecami banderowcy.
https://www.youtube.com/watch?v=gKAEKYBIGdA