Forum Forex +Dodaj wątek
człowieku
dlaczego kreujesz i co gorsza rozpowszechniasz negatywna możliwość przyszłości, a tym samym zasilasz jej zmanifestowanie?
Co Ty sobie myślisz że po co tyle negatywnych informacji w ścierwo tv, oni bez nisko-wibracyjnej energii ludu nie byliby w stanie nic zrobić. (No chyba że pracujesz dla nich?)
Jak już chcesz zrobić coś poztytywnego to skoncetruj na pozytywnej wersji wydarzeń i zobacz szklankę do polowy pełna, i co mozytywnego moga za sobą nieść pewne wydarzenia
ps.g woli ścisłości to jest forum walutowe
  • Future Autor: ~OoOoOooo
  • Re: Future Autor: ~wwwpositive
  • Re: Future Autor: ~JP