Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,10 zł , zmiana od tamtej pory: 112,09%

Re: Fundusze kupiły SNK w 2003 w cenie za całość ok 370mln PLN

Zgłoś do moderatora
Strzelam w ciemno że zysk netto gdyby nie odpis byłby właśnie równy 41 milionów za cały rok 2019- wykreowanie odpisów zabezpiecza spółkę przed wyprowadzeniem dywidendy przez OFE a przy tym jest nie do podważenia w świetle aktualnej sytuacji więc brawo zarząd. Pomoc na zachowanie miejsc pracy wreszcie zaczyna być wymierna niskie stopy procentowe a do tego zatrzymana w kasie spółka w postaci kapitału rezerwowego 41 milionów .Przy zmianie koniunktury i poprawie sytuacji w zależnych spółkach spokojnie można będzie ten odpis odwrócić w przyszłości

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -1,78% 19,30 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.