Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,10 zł , zmiana od tamtej pory: 112,09%

Re: Fundusze kupiły SNK w 2003 w cenie za całość ok 370mln PLN

Zgłoś do moderatora
Faktycznie wygląda to ciekawie ale w obliczeniach trzeba zrobić korektę . Za 60 mln USD sprzedali 68% SNK ale USD był wtedy w ok. 3,9 zaorkrąglając do 4 dało to 240mln za 68% . 68% Sanoka to dzisiejsze 18,3mln akcji co daje kwotę 13,11zł za udział. Rachunek pewnie jest bardziej skomplikowany bo po drodze były umorzenia akcji - jak ktoś umiałby to ogarnąć to proszę o korektę .
Wiadomo że EI zrobił dobry deal na Sanoku ale też chyba opłaciło się to bo spółka nabrała wiatru w żagle

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK -1,78% 19,30 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.