Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,10 zł , zmiana od tamtej pory: 116,48%

Re: Fundusze kupiły SNK w 2003 w cenie za całość ok 370mln PLN

Zgłoś do moderatora
Można powiedzieć że OFE szorci ale własnymi nie pożyczonymi akcjami i póki co mają przewagę nad długimi,chyba głównie dlatego że spółka ginie w tle, ma małą płynność i ma dużo OFE. Po dojściu do stosownej ceny będzie "sprawdzam" i trend się odwróci. Walka jest nierówna ale może być ciekawie. Jest kilka innych spółek podobnie strawionych przez OFE, mechanizm podobny, wejście w okolicach IPO, następnie spisanie spółki na straty i dalej zamykanie pozycji bez bwzgledu na koszta ( płaci klient, nie sprzedający czy find). O gdybyż można takich cwaniaków rozliczyć raz czy dwa to może byłaby jakaś zmiana.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANOK 1,03% 19,70 2021-10-20 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.