Szanowny Kolego !
Najnowsze - spółka BAH, jeden dzień, minus 50 procent. Minister sprzedał JSW za 134 PLN, spadł na 10 PLN. Spółka z WIG 40, GETBACK - sprzedał w ofercie po 18 PLN teraz 3 PLN i zawieszony.
Z innej beczki: PETROINWEST od 1000 PLN do 1 GROSZ. Gemingowo: Spółka CIGAMES od 30 PLN do ca. 1 PLN. IDT, ITP..
Czy Kolega czai i jarzy ?
CO POPIERAM TO PISZMY TO PREZESA BOŚ CZEMU KURS PONIŻEJ WARTOŚCI NOMINALNEJ 10 PLN, itp