Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,74 zł , zmiana od tamtej pory: 57,58%

Re: Fundusz

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-04-03 o godz. 13:42 ~Karo napisał(a):
> Do tego byli uprawnieni, ale średnia dla zrzeszonych w fundacji GG jest dużo mniejsza. Nie jesteś w stanie podać tej liczby, chociaż ją znasz, bo się cała narracja posypie

szczegółów nie znam,opieram się na oficjalnych wypowiedziach/pismach TCN,szczegóły mnie nie intersuja,,ciebie interesuje,zadzwoń i zapytaj u żródła,najpierw pepe,teraz ty, bijecie pianę o coś,co ustalić bardzo łatwo

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ENERGA -2,01% 18,50 2025-11-13 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.