Gdyby zarząd zamiast dywidendy uchwalił skup akcji własnych w przedziale 2-4 PLN to nie byłoby takich sytuacji jak obecnie.
Tymczasem spółka do tej pory nie zakwakał WZA bo ciagle na coś czeka. Roczne sprawozdanie było opublikowane 3 miesiące temu więc nad czym się zastanawiają ?
Fundacja chce sprzedać akcje więc niech Przemek je odkupi i umorzy. Proste i dla wszystkich bardziej opłacalne niż dywidenda 10-12 gr.