A dlaczego od 07.05. Wtedy był chyba komunikat, a wcześniej Amerykanie nie mogli sprzedawać ? Wystarczy popatrzeć ile akcji zmieniło właściciela od 3 tygodni. Ale ja myślę, że nie sprzedają, tylko Przemek z fundami interesy robi :) Wszyscy widzą co się będzie działo, akcje w górę, więc po co sprzedawać. A nie wiadomo gdzie ceny stali się zatrzymają. Fundy chcą taniej kupić i stąd uwalają cenę i aktywnie piszą tu na forach. Myślę, że nikt z tytanojajecznych wam nie odda tak nisko :)))