Jak fundacja będzie chciała sprzedać większą część albo i całość to tu może być powrót nawet na 2 PLN.
Dla nich to będzie ciągle zarobek bo dostali akcje po 1,5 PLN.
Nie zakładam jednak, że do takiego poziomu zleci bo COG w obecnym otoczeniu to maszynka do robienia pieniędzy więc przy cenie 2,5 będzie bardzo mocny opór.
Moim zdaniem sondują poziom ceny rynkowej i za chwilę pójdą transakcje pakietowe z ceną o kilka procent niższą.
Dziwi sprzedaż przed dywidendą ale może się okazać, że dywidendy nie będzie w związku z HCz więc akcje COG nie będą pasować do portfela fundacji stąd ich wysprzedaż.