a wiesz znany ze w tvppis poziomem zycia dogonilismy juz szwajcarie wylacz te polnocno koreanska stacje i sie rozejrzyj wszystko lezy i kwiczy duren na durniu i zlodziej na zlodzieju benzyna po dwojna cena gaz i prad i wszystko inne tez to caly twoj pis a sobie mendy 60 proc podwyzki dali w parlamencie po spolkach sp ich rodziny bez zadnych kwalifikacji po kilkaset tysiecy zl rocznie a ty jestes albo pisowski aparatczyk albo duren jakich malo oczadzialy od tej propagandy dla motlochu, a prad podrozal glownie dlatego ze pan morradziecki sprzedal prawa do emisji przyslugujace polsce za 25 mld zl po 20-25 dolarow za dzialke na poczatku roku a obecnie dzialka kosztuje 80-90 dolarow wiec 300 zl w cenie mwg to zasluga pisu a dodatkowo opylil caly wegiel za pol ceny na poczatku roku z agencji rezerw materialowych coby miec na lapowki dla motlochu zawnego dumnie elektoratem, polski lad to finansowanie emerytow i bezproduktywnych jednostek przez przedsiebiorcow a skonczy sie to tak jak w korei polnocnej nedza represjami i propaganda ktora ten piekny azjatycki kraj kurski juz przescignal