Panowie, gdybyście chociaż 10% czasu poświęconego na utarczki wykorzystali do zbierania informacji o szeroko pojętym rynku stali (podaż, popyt, koszty produkcji stali, polityka celna), wnieślibyście 10 razy więcej do tego forum niż wynika z waszych politycznych wpisów.