Wybaczysz że sobie trochę rozrywki zapewniłem tą dyskusją. Obecnie nie ma za bardzo nad czym debatować w temacie spółki, bo już wszystko zostało powiedziane wcześniej. Będzie nowa strategia albo raport, to będą nowe informacje do analizy. Mi osobiście już się nie chce powtarzać po raz setny tego samego, ale rozumiem że kogoś może drażnić politykowanie na forum spółki giełdowej, dlatego już nie będę reagował na zaczepki Znanego