Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,07 zł , zmiana od tamtej pory: -73,96%

Re: fatalne wyniki, fatalny raport i zmiany w zarządzie

Zgłoś do moderatora
sorry, ale te tłumaczenia obrażają inteligencję nawet przeciętnych inwestorów - a ja się uważam za przeciętniaka. Swoją drogą trudno znaleźć dobre wytłumaczenie na stratę wielkiego kontraktu (co to ma do rzeczy że kontrakt zawarty "przed" wejściem Murapol do Awbudu - ale został rozwiązany z winy Awbudu już po przejęciu kontroli przez Murapol, Murapol wiedział przezd zakupem jakei umowy przejmuje i z jakimi problemami- a jak nie wiedział, to błąd Murapol,że nei sprawdził, co brał. To co, ci wybitni specjaliści z Murapol nie poradzili sobie z tym kontraktem, nie przewidzieli zagrożeń? i trudno wytłumaczyć odejście ze spółki prezesa zarządu spółki matki (i wiceprezesa Awbudu do wczoraj chyba) i ojca pomysłu nabycia akcji Awbud przez Murapol - zwolnienie i kurtuazyjne przejście do rady nadzorczej - po to chyba, żeby rynek nie zareagowął zbyt gwałtownie (a sam MS nie szkodzil spółce po zwolnieniu), przedstawiane jest nawet jako rodzaj "sukcesu i awansu" oraz "decyzji strategicznej", ktoś ma jednak fantazję w biurze prasowym Murapol :):):) Przestańcie opowiadać te bajeczki o "wchodzeniu na giełdę" przez Murapol, od wielu lat wchodzicie, nei udało się tyle razy, bo coś nei tak z tym Murapolem, stąd pomysł Murapol, żeby to Variant SA-Abadon RE (srednio udany zresztą) reprezentowal Murapol na giełdzie. Piszę to kiedy kurs Awbudu wynosi 4,07 zl. Wierzyciele Murapol z obligacji i różnych kredytów zaczynają się niepokoić, a może i akcjonariusze też i stąd te zmiany, a nei żadne tysiączne "koncepcje wejścia giełdę Murapol", forget it!. Zęby bolą od czytania tych tłumaczeń Murapolw necie.Wy tam panstwo z biura prasowego Murapol podajcie lepiej jakie jest zadłużenie grupy Murapol z obligacji i jak problemy finansowe Murapolu przełożyłyby się na Awbud? jest jakaś nadzieje że ten nowy gościu w zarządzie JZ coś popchnie, podobno praktyk?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.