Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,07 zł , zmiana od tamtej pory: -73,96%

Re: fatalne wyniki, fatalny raport i zmiany w zarządzie

Zgłoś do moderatora
Jak widać smarowanie postów i roztaczanie aury tragedii na Awbudzie trwa w najlepsze, ale to też potwierdzenie że aktywa te są cenne :-) Powoli wskaźniki weszły w stan wyprzedania zarówno dzienne jak i tygodniowe, może w okolicach 4,00 +/- 0,30 zacznie się jakiś ruch.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Autor: ~dse [83.31.16.*] 2017-12-19 13:19
Przecież te zmiany w zarządzie są spowodowane TRAGICZNĄ sytuacją spółki. Nie pamiętam, kiedy akcje były tak nisko. A MS odchodzi, bo odchodzi z zarządów wszystkich spółek Murapol, od 1 stycznia dostał na pociechę miejsce w radzie nadzorczej Murapol na jakiś czas do znalezienia nowej pracy

ODP. Sytuacja w spółce nie jest tragiczna, są dostępne raporty kwartalne i raporty bieżące z opisami kontraktów - łatwo sprawdzić.
Michał Sapota nigdzie nie odchodzi i nie odszedł, jedynie zmienił stołek po wielu latach na członka Rady Nadzorczej Murapolu, siłą rzeczy musi zejść ze stołka prezesa w Murapolu i powiązanych jak Awbud. Murapol przygotowuje się do wejścia na giełdę, zapewne stanowiska będą wymieniane na ludzi spoza firmy żeby wizerunkowo dobrze to wyglądało.

Autor: ~Xcz [79.175.213.*] 2017-12-19 13:53
> Tylko kogo to jest wina? Murapolu, że kontrakt na 38 netto został wypowiedziany przez zleceniodawce?

ODP. Kontrakt na 38mln pochodzi z 2015 roku wtedy jeszcze Murapol tutaj nie występował, jak również nie ma żadnej straty kontraktu. Reszta wyjaśniona jest tutaj
https://www.bankier.pl/forum/temat_strata-kontraktu-na-ok-40-milionow-zl,26278609.html 

Przegląd wiadomości do zapoznania się samodzielnie
https://www.biznesradar.pl/wiadomosci/AWBUD 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AWBUD 0,00% 1,06 2020-05-27 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.