W końcu jakiś sensowny wpis - nie zapominajmy, że zysk netto to zysk tylko na papierze. Naprawdę to liczy sie zysk operacyjny czyli czysta gotówka a tu jest wzrost jak widać i tak ma być, więc jest dobrze.
A co do zysku netto to jest faktycznie odwracalny proces, biorąc pod uwagę te argeumenty , które podałeś związanych z przejęciem iSource i innych spraw pobocznych.
Więc nie widzę tu żadnego powodu do paniki.