Ale pod jakim wzgledem poza zyskiem netto te wyniki sa slabe? Nawet polrocze do polrocza? A zysk netto mial byc slaby w I polroczu -spojrz na koszta sprzedazy -to jest to o czym mowiono po raporcie z I kw, ze w pierwszym polroczu beda znacznie wyzsze, w drugim polroczu porownywalne rdr. A w tym jest okolo 12 mln zl zwiekszonych kosztow. Zreszta jest wiecej zaleznosci, czesc zaplaty za iSource, szybsza niz rok temu dywidenda (teraz w lipcu i juz w jakis sposob obciaza wynik II kw, rok temu we wrzesniu obnizala wynik za III kw).
Jak zwykle ocena spolki przez najprostrze spojrzenia -zysk netto -tylko to sie liczy prawda?