to oczywiste ze ten bzines bedzie w pl banrucie padla na ryj ja to widze bo bedac handlwoecem mam do czynienia z seiciami METRO AG czyli saturnem i media jest rafgicznie w nich nic jzu sie nei sprzdaje robai obnizki solidne konurencje wykanczja i dalej nic!!!!
ten bzines sie ansycil teraaz wg mojego doswidczniea idzie na dno nie mowie otej firmie ale calym biznesie sprzedazy eletronicki kazdy to mai nie potrzebuje!
nic nowego wartosciwoego oprocz gowna z apppel czy samsungow gowno komu potrzebnych nie wsymyalaja!!!
wiec keirunek ejst znany jzu nie raz w historii tak bylo wiec tak to wygalda z pkt widzniea sklepow i handlu!
a jak to oddzialywuje na poslki dystrubutycje ktore sa posrednikami ktorych aj osobsicie z korwienm zlikwiduje to sami wiecie!