po co w ogole odpisujecie ? najlepiej nie reagowac to wtedy dostaja nerwicy ;)
przy 12zl mialo spadac na 8,,, przy16 wracac na 10,,, przy 18 wrocic na 12,,,, 24 na 18,,, teraz tez spadac ma i nie rosnac ;)
a ja od lutego do dzis z 12zl dojechalem,,,, a to dopiero poczatek ;)
tak czy siak, nie karmic ich,,,, odpisujac i dyskutujac z nimi lejecie miod na ich serca ;) :D
a im wiecej ujadaczy, tym LEPIEJ :D zawsze tak bylo.