Oj wypominasz mi tą DZIDĘ a jak tak dla żartu ją wrzuciłem jako pożywkę dla trolli. muszę skończyć z tą ironią bo nie każdy ją wyczuwa.
Ps ale przyznaj że może kręcić wrzucenie dzidy lub hasełka typu jutro 50 pln jak na forum wylewa się fala hejtu od trolli ;-)))