No zobaczcie trolla, wystarczy tylko o nim pomyśleć i już musi się wychylić zza węgła. Cóż można powiedzieć.... Brawo Dzida!!!!
Chyba teraz się cieszy i wali piąchami w klatę!!! To jest ten poziom....i oni nie mają nawet chęci, a i też potrzeby go zmieniać.