Może ciebie kręci ta dzida, czy inne hasełka tego typu, ale mnie nie. Nie wypominam tobie tej dzidy, ale wszystkim, którzy zaśmiecają to forum tego typu frazesami lub po prostu używają chamskich odzywek w reakcji na jakąkolwiek krytykę. Można być w sporze, nawet sobie nawtykać w emocjach, ale jednak w pewnych ramach ograniczonych zachowań. Tu się czasami robi jednak ściek, co już coraz częściej wielu zauważa. A może być ładniej i przyjemniej czego tobie, sobie i wszystkim życzę.
A określenie troll zostawmy dla tych ludków, którzy się tu wymądrzają, a sadzą proste błędy ortograficzne i nie potrafią zdania sklecić. Ich poziom inwestowania ograniczony jest do paru stów wzbogaconych o ich milionerskie chore ego, które wylewają na tym forum.