wiadomo. pandemia sie nie skonczy lada chwila bo zanim upowszechnia szczepionke, biznes wroci do normy i ludzie wroca do zwyczajow to dluuuga droga. natomiast cyfryzacji sie nie zatrzyma. nikt nie bedzie likwidowal kanalu online czy czatu za pare usd po pandemii bo to po prostu wygodne, a nowe biznesy w wiekszym stopniu beda stawiac na online. LVC tez jest dobrze uplasowany bo od ponad roku juz ma nie tylko chat ale bardziej kompleksowe rozwiazania.
teraz oczywiscie rynki i gielda nie sa idealne i nie odzwierciedlaja od razu realiow. bedzie duzo emocji i spekuly. jak ktos liczy na szybki bezbolesny zarobek to moze pourywac raczki. ale jak ktos patrzy dlugoterminowo to kreauje sie bardzo dobra okazja. je w tej drugiej grupie wiec takze zaczalem dokupywac...