akurat nie musieli wiedziec ze lada dzien sie pojawi, ale bylo wiadomo ze predzej czy pozniej bedzie...
tylko ze to nie ma praktycznie znaczenia z dlugoterminowego pktu widzenia spolki. szczepionka powszechnie sie pojawi najwczesniej na wiosne. do tego ona juz nie odwroci przyspieszonego trendu cyfryzacji. jezeli ktokolwiek mial watpliwosci jak wazny jest kanal online to przez rok walki z covidem sie nauczy(l) a jak nie to dobrze nie wrpze biznesowi. tak wiec Livechat bedzie rosl, szybko, bez przerwy. dynamika moze spadnie delikatnie ale to tyle z „zlych wiadomosci”.
dla mnie obecnie wyglada ze nam sie pojawia dobra okazja inwestycyjna. nie mam pojecia do ilu spadnie bo trudno przewidziec niektorych panike ale mi to akurat nie przeszkadza w kontekscie dokupienia, bo sprzedawac w najblizszym czasie nie musze...