Hahaha no ładnie, nie wiedziałem że szczepionka to substytut produktów livechata. Po pierwsze szczepionka jeszcze nie trafiła do sprzedaży, a nawet gdy trafi to zajmie kilka lat zaszczepienie wszystkich zagrożonych ludzi. Młodzi zdrowi nie będą chcieli się szczepić, bo po co. Szczepionka będzie trudno dostępna I droga, znając życie w Polsce będzie jakiś tańszy odrzut produkcyjny. Reasumując, szczepionka o której głośno od wczoraj, nie oznacza końca covid, ale daje jakieś światełko na horyzoncie. Stąd szybka ucieczka że spółek które ostatnio rosły, na spółki które spadały. Tylko że tam fundamentalne nadal jest cienko I kapitał poszedł tam na chwilę licząc na szybkie wzrosty. Równie szybkie będą spadki, gdy kapitał zachce wrocic do stabilnych aktywów takich jak live chat.