Człowieku, a mówi ci cos 4,10 zł ? Ty kumasz czym jest cena nominalna ? Obczajasz temat czy po prostu pieszesz dla pisania. Ty jeszcze moze jestes z tych co mysli ze oni robia kryptowalute i nie odrozniasz marketingowej sciemy dla potencjalnych klientów/dzieci/mlodziezy od informacji dla inwestorwo z prospektu emisyjnego ?