...
Robiąc emisję zapewne każdy by się cieszył z jej pełnego sukcesu. Szczególnie przy tej cenie.
Ile ostatnio emisji na NC było przy tych poziomach cenowych. Mało kto robi ją dla zwykłych inwestorów.
Poczekam do infa odnoszące się do faktycznego sukcesu czy porażki.
Wg. mnie napewno nie sukces ale i nie porażka.