Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,20 zł , zmiana od tamtej pory: 17,98%

Re: Elon Musk kupuję Amica

Zgłoś do moderatora
Ja nie twierdzę, że jest bardzo dobrze, nie mowię że powinno cały czas rosnąc, jedyne co to wielkosc tego spadku tak naprawde w kilka miesięcy jest niewyobrażalna jak na spółkę która jest przeogromna. To nie jakiś tma jabuszeks z koparką co mu wzrosły koszty plaiwa i kredytu i już go nie stac na leasing więc zamyka firmę i ogłasza bankructwo tylko wielka międzynarodowa korporacja, ktra naprawdę może poszukać inwestora w zmaian za cześć udziałów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -1,18% 84,00 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.