Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  67,20 zł , zmiana od tamtej pory: 19,49%

Elon Musk kupuję Amica

Zgłoś do moderatora
Nie rozumiem co się dzieje, dobra spólka dywidendowa, zarabiająca i inwestująca w segmencie który jakby nie patrzeć jest krytyczny bo możesz nie kupić gry wideo albo nowej konsoli czy samochodu jak zrobi się ciężko ale bez pralki i lodówki żyje się naprawdę ciężko czy dzieje się coś czego nie wiem, rozumiem że wyniki mogą spaść ale przecież za chwilę będzie spadek 70 proc rok rocznie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
AMICA 6,36% 80,30 2022-11-25 17:00:00