Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,20 zł , zmiana od tamtej pory: 17,98%

Re: Elon Musk kupuję Amica

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-06-24 o godz. 17:33 ~Przepowiednia napisał(a):
> Może kiedyś pralki wrócą do łask

Wielcy znawcy giełdy to nie wiecie, ze przed laty Amica sprzedała samsungowi produkcję pralek i lodówek .Amica produkuje sprzęt kuchenny - kuchenki piekarniki itd. Pralki i lodówki sprzedawane pod marką Amica pochodzą z Azji. Prawdą jest natomiast, że Amika chciałaby produkować również lodówki za jakiś czas stąd inwestycje. Najgorsze co spotkało Amikę to ogromny wzrost cen blach stanowiących koszt około 30 % całkowitych kosztów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMICA -1,18% 84,00 2022-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.