Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dziwi mnie to że nikt nie kupuje!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
3 z przodu jest tak zachęcająca, że znów zacząłem pomagać zdesperowanym posiadaczom akcji w sprzedaży i jeśli za 3 kwartał utrzymają poziom zysku podobny do tego co udało się wypracować w ubiegłym roku to będę dalej systematycznie dobierał.

Zasada, żeby sprzedać i nie dotykać do póki nie zacznie rosnąć jest zabójcza dla kursów takich spółek - przykładów są dziesiątki.

Jeśli ktoś obstawia optymistyczny scenariusz, że świat nie rozleci się w najbliższych miesiącach to czego się bać przy takim kursie. Jak poprawia się nastroje i ludziki uwierzą, że to koniec masakry to wzrośnie w kilka sesji i znów będziemy na 6-7 zł. Fundy maja sporo tych akcji i małym nakładem przy takiej płynności mogą pomóc wrócić kursowi do poprzednich poziomów. Szczególnie jak trzeba będzie wycenić portfele.


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.