Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Dziwi mnie to że nikt nie kupuje!!!!!!!!

Zgłoś do moderatora
Dokładnie. Ta spółka jest jedynym jak dotąd przypadkiem, gdy odstąpiłem od zasady "stop loss", bo nie mogłem uwierzyć w to, co widzę, chociaż plecy mam już takie, że słabo wierzę w zniwelowanie strat choćby w połowie. Oczywiście, recesja, oczywiście wycofują się fundusze, na innych stronach były jakieś wzmianki o zawirowaniach w sposobie pozyskiwania kapitału, itp., itd. Mimo wszystko - dziwi mnie to. Teraz patrzę już chyba tylko niemal dla niezdrowego sportu "jak daleko to spadnie"?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETMEDIA -0,82% 12,10 2019-03-27 15:36:38
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.