Obligacje będą objęte przez PFR, dokładnie przez jeden z subfunduszy co nie zmienia faktu, że to ciągle PFR.
Prezes ustanowił zastaw na posiadanych akcjach celem zabezpieczenia obligacji i to tyle.
Czy w RN pojawi się przedstawiciel PFR ? To się okaże. Ja zakładam, że tak się stanie bo to posadka dla kolejnego partyjnego kolesia a oni lubią takie posadki