COG jest już dostawcą blach a zapowiedzi zwiększenia produkcji przełożą się na dodatkową sprzedaż za rok albo później.
Wejście PFR to dobry znak. Po objęciu obligacji można oczekiwać projektu na WZA wprowadzającego dodatkowego członka do RN.
Czy to się przełoży na wzrosty kursu, nie sądzę.