A jakie info ?
O objęciu obligacji ?
Przecież większość forum uznawała emisję za powód do spadków więc po dwóch tygodniach pod to samo info maja teraz nastąpić duże wzrosty ??
Teraz istotne jest info o terminie dywidendy ale zarząd jakoś się nie spieszy.