Na to pytanie chyba nikt Ci nie odpowie, ewentualnie prezesi z firm które są opóźnione. Jak Depend sobie poradził to myślę że inne też są już na finiszu więc finał raczej jest tuż tuż stąd kurs pomimo utyskiwań nie spada niżej , wielu zrozumiało że zabawy kursem w tym momencie mogą być niebezpieczne dlatego teraz taka kiszonka , ewentualnie ktoś od czasu do czasu popuści w gatki i wokoło rozgłasza że wychodzi i zaraz będzie tąpnięcie ... inni spokojnie zbierają te mega pakiety :)