Aldek Ty chyba jesteś jedynakiem, po co miałby ktoś Ciebie do czegoś przekonywać ? Czy Ty jesteś jakimś "grubszym" biznesmenem , który będzie tutaj wchodził na milion,dwa żeby miał ktoś o Ciebie walczyć, spółka spokojnie sobie poradzi bez Twoich pieniędzy ( żeby była jasność bez moich też) , dostałeś jakieś informacje z których wyciągasz takie a nie inne wnioski za którymi idą konkretne działania tyle i aż tyle. Bądź w końcu samodzielny w swoich decyzjach , dorośnij ... nikt do niczego nie musi Cie przekonywać, namawiać itd.)
Nie wiem dlaczego zebrało się tutaj parę osób, które uważają że Ci co akcje mają muszą ich do zakupu namówić ... nie chcecie mieć tych akcji sa inne , zawsze można też pieniądze trzymać na lokacie.