boli prawda w oczy oj boli
a zawieche to bedziecie mieli ale w druga strone , jak sie mało co nie pozabijacie chcac sprzedac , tylko nie bedzie komu zwyczajnie
mówie same impertynencje a zadnego sensownego wytłumaczenia , tego jak zachowuje sie kurs
a interes mam , przekonajcie mnei ze jednak warto miec to w swoim portfelu
ale cos wasze argumenty sa słabe narazie
no jeszcze miesiac no jeszcze tydzień , teraz nawet niewiadomo ile , sprawa zawieszona i czekaj na swiety nigdy
nawet jak podpisza to potem bedzie ustalanie harmonogramów i nastepne pól roku zleci
byliscie podobno na walnym i tak wszystko wiecie , to czemu prezes sprzedaje wszystkie akcje si epytam jeszcze raz bo chyba niedosłyszacy jestescie
dzwonic do niego jak jestescie w takiej dpobrej komitywie