Rozumiem Aldek że to już Twój ostatni post na tej spółce :)
@Nwa nie irytuj się tak szkoda zdrowia , nie znam spółki na której nie znajdzie się paru malkontentów, nawet na tych co by rosły po10% dziennie, trzeba się po prostu przyzwyczaić , to taki folklor bankiera