Rozumiem Cię - Natomiast nie jest brednią że papier jest cięgle zbierany przy jednoczesnym grubym spadku ceny ?.Kto sypie nie wiem. Czy coś wie też nie wiem . Wiem natomiast że w takich sytuacjach warto stać z boku . Pozdrawiam was wszystkich bardzo serdecznie