Przeceniłem dzisiaj manipulantów bo liczyłem, że skoro tak się wykosztowali żeby zrobić 71 to jeszcze pociągną nieco niżej w okolice 69 zł. Przez ten błąd dzisiaj nie dobrałem nic a była świetna okazja ku temu.
Przed walnym chyba już się manipulanty nie odważą po tym co dzisiaj się działo. Drobni trochę się postawili i ani SL nie było ani sprzedaży na wyscigi.
Znaczy to jedno, papier w dosć silnych rękach jest ale nadal znajdują się chętni do jakiejś tam sprzedaży po zaniżonym kursie.