Spokojnie nie podniecac sie tylko obserwowac kurs i racjonalnie usredniac na wzrostach (to do tych obkupionych po 0,14-0,15 PLN). Mozna wykorzystac lub zmarnowac ta szanse na większe odbicie w krótkim terminie wiec bez emocji bo przegrzejecie i nastąpi realizacja szybkich zysków. Dla tych co zasadzili sie na dłuzszy termin to i tak nie ma znaczenia - oszacujemy wartosc naszych akcji pod koniec roku. Pozdrawiam cierpliwych.